Nákup po telefonu
+420 383 136 000 (po-pá: 9-12 / 13-17 hod.)

Uzavření prodejen

Od 14.3.2020 do 30.3.2020 jsou všechny prodejny uzavřeny pro účel prodeje zboží.

Internetový obchod zůstane i nadále otevřen, všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme na infolinkách: 383 136 000, nebo 734 256 256, 734 256 255.

Užijte si týden slev až 70%, sleva je na matrace, polštáře, lamelové rošty a doplňky. Týden slev bude platit po celou dobu uzavření prodejen.

Výdej zboží objednaného přes internetový obchod bude v Táboře neomezený, výdej bude probíhat od 8-12, 13-16 hod.

Vydávání zboží z ostatních prodejen bude možné po předchozí konzultaci, kontaktujte prosím infolinku pro dohodnutí termínu.

Do odvolání uzavření prodejen, prosím, volte doručení zboží pomocí přepravních společností, osobní odběry na prodejnách Praha, Brno, Plzeň a Hradec Králové budou vydávány v dohodnutý termín.

Rozvoz zboží zůstává nepřerušen, prosíme zákazníky, kteří jsou v nucené karenténě, aby tuto skutečnost nahlásili oddělení logistiky, které najde jiný termín doručení.

Řidiči jsou poučeni o dodržování hygienických zásad, mají respirátory a jednorázové rukavice, prosíme i zákazníky o dodržování hygienických zásad vůči našim zaměstnancům. V rámci bezpečného kontaktu postele nevynášíme a nemontujeme. Dovezené zboží nasklásdáme na bezpečné místo za první uzamykatelné dveře. Prosíme zákazníky o důkladnou kontrolu přebíraného zboží.

Zasílání zboží přepravních společností zůstává bez přerušení, až do odvolání většina přepravců preferuje bezhotovostní platby. Prosím tedy u objednávky nevolte způsob platby dobírkou, ale převodem.

Výroba matrací, postelí a roštů vyrábí a zboží bude doručováno ve standardních termínech.

Zboží, které prodává společnost Postelia s.r.o. je vyrobeno v České republice. Nemáme žádné zboží z Číny, ani Itálie, takže nehrozí přerušení dodávky surovin od dodavatelů.