Nákup po telefonu
+420 383 136 000 (po-pá: 9-12 / 13-17 hod.)

30.3.-05.4. Týden extrémních slev s PLAYBOY WEEK

Od 30.3.2020 do 05.4.2020 probíhá Týden extrémních slev nejen pro chlapy - PLAYBOY WEEK.

Nejen čtením živ jest člověk. Proto se český PLAYBOY po velmi úspěšné premiéře z loňského dubna rozhodl už podruhé připravit na týden od 30. března do 5. dubna další ročník rozsáhlé nákupní akce nazvané PLAYBOY WEEK.

V průběhu jednoho týdne budou mít nejen čtenáři a čtenářky časopisu PLAYBOY, ale i všichni ostatní možnost nakupovat se slevami v našich prodejnách SPÍME.CZ - PRAHA, BRNO, PLZEŇ, HRADEC KRÁLOVÉ, TÁBOR a prodejních místech ostatních partnerů, kteří se akce účastní. Hlavním partnerem celé akce je WEB SHOP FLY značka FLYMETO, generátor a kombinátor nejlevnějších letenek. Mezi dalšími partnery najdete značky jako LOMAX, KOBERCE BRENO, SCONTO NÁBYTEK, SPÍME.CZ, FOR LIFE, INTACT-STUDIUM V ZAHRANIČÍ amnoho dalších. 

Nákupy s výraznými slevami si může užít opravdu každý. A když říkáme každý, myslíme tím opravdu každý. I proto je mottem naší akce slogan Týden extrémních slev nejen pro chlapy.

A jak to proběhne? V dubnovém čísle časopisu PLAYBOY (v prodeji od 19. 3. 2020) najdete jako přílohu kuponovou knížku. Když kupony předložíte v obchodech označených nepřehlédnutelnou samolepkou PLAYBOY WEEK nebo zadáním unikátního kódu v partnerském e-shopu, můžete čerpat slevu v dané výši na konkrétní produkty v nabídce a nakoupit výrazně výhodněji než obvykle.