Nákup po telefonu
+420 383 136 000 (po-pá: 9-12 / 13-17 hod.)

Novinky v sortimentu 2017!

Představujeme Vám čtyři NOVINKY v sortimentu dvoulůžkových postelí z masivu. Pojďme na to.

GEONA

První novinkou je dvoulůžková postel z masivu GEONA buk s ohýbaným hlavovým čelem. Postel je vyrobena z českého bukového masivního tvrdého dřeva o síle 4 cm. Je vybavena značkovým kováním Hettich od německého výrobce s doživotní zárukou. Povrchová úprava je v 100% přírodním olejo-vosku od německé firmy BIOFA. Je možný výběr z více druhů barevného provedení oleje a rozměrů postele. Výška hlavového čela 100 cm. Provedení na foto výše Olej BIOFA Grau. Začínáme na skvělé ceně 9.890,- Kč.

BREMA

Druhou novinkou je dvoulůžková postel z masivu BREMA buk s ohýbaným hlavovým čelem. Postel je vyrobena z českého bukového masivního tvrdého dřeva o síle 4 cm. Je vybavena značkovým kováním Hettich od německého výrobce s doživotní zárukou. Povrchová úprava je v 100% přírodním olejo-vosku od německé firmy BIOFA. Je možný výběr z více druhů barevného provedení oleje a rozměrů postele. Výška hlavového čela 100 cm. Provedení na foto výše Olej BIOFA Orange Braun. Začínáme na skvělé ceně 9.790,- Kč.

BELNA

Třetí novinkou je dvoulůžková postel z masivu BELNA buk s ohýbaným hlavovým čelem. Postel je vyrobena z českého bukového masivního tvrdého dřeva o síle 4 cm. Je vybavena značkovým kováním Hettich od německého výrobce s doživotní zárukou. Povrchová úprava je v 100% přírodním olejo-vosku od německé firmy BIOFA. Je možný výběr z více druhů barevného provedení oleje a rozměrů postele. Výška hlavového čela 100 cm. Provedení na foto výše Olej BIOFA Anthrazit. Začínáme na skvělé ceně 10.290,- Kč.

ESTER

Čtvrtou novinkou je dvoulůžková postel z masivu ESTER dub s plným hlavovým čelem. Postel je vyrobena z českého dubového masivního tvrdého dřeva o síle 3,7 cm. Je vybavena značkovým kováním Hettich od německého výrobce s doživotní zárukou. Povrchová úprava je v 100% přírodním olejo-vosku od německé firmy BIOFA. Je možný výběr z více druhů barevného provedení oleje a rozměrů postele. Volitelná výška hlavového čela 85 cm, nebo 100 cm. Začínáme na skvělé ceně 9.990,- Kč.

Koukněte do našeho eshopu www.spime.cz na výše zmíněné novinky, jistě Vás některá zaujme a Váš spánek bude o něco kvalitnější.

  Mrkněte i na náš Facebook: https://www.facebook.com/spime.cz/

  Mrkněte i na náš Instagram: https://www.instagram.com/spimecz/

Postelia - české postele ...přímo od výrobce.