Nákup po telefonu
+420 383 136 000 (po-pá: 9-12 / 13-17 hod.)

15 dní na vyzkoušení

Protože si aktuálně není možné na žádné z prodejen vyzkoušet matraci, tak Vám po dobu uzavření prodejen přinášíme nabídku na patnácti-denní vyzkoušení matrace, s možností výměny za jinou tuhost, nebo za jinou matraci.

Na internetovém obchodě samozřejmě platí možnost vrácení matrace, bez udání důvodu do 15 dní, ale za podmínek, že matrace není opotřebovaná, nebo nenese známky použití. To v praxi znamená, že na matraci nesmíte spát. Matraci rozbalíte a na krátkou dobu vyzkoušíte. Protože chápeme, že pár minut není to samé, jako několik nocí na matraci, nabízíme možnost výměny jádra matrace, pokud Vám nebude vyhovovat. Na rozmyšlení máte 15 nocí, to je dostatečně dlouhá doba na zjištění, zda byla vybrána správná tuhost.

Jak to funguje?

Obdrženou matraci prosím začněte co nejrychleji zkoušet, máte na to 15 dní od doručení matrace.

  • Pokud zjistíte, že Vám matrace nevyhovuje, kontaktujte nás na info@spime.cz, nebo na infolinku 383 136 000
  • Pomůžeme Vám vybrat jinou tuhost, nebo vhodnější konstrukci matrace, která by Vám mohla vyhovovat.
  • Přepravce si vyzvedne jádro matrace, které chcete vracet a obratem Vám zašleme nové jádro vybrané matrace.
  • V případě, že vyberete dražší matraci, bude Vám účtován rozdíl mezi matracemi. U levnější matrace Vám vrátíme peníze pomocí voucheru, nebo si můžete vybrat v hodnotě rozdílu jiné zboží, třeba polštář, přikrývku, rošt, nebo chránič.

 Jaké jsou podmínky výměny?

  • Vyměnit lze pouze standardní rozměry matrací, tedy 200x80 a 200x90. Ostatní rozměry lze vyměnit po dohodě, větší rozměry, jako 200x120, 200x140 je třeba konzultovat, prodloužené rozměry 210x90, 220x90 atd. mohou být vyměněny s příplatkem, protože z nich potřebujeme udělat prodejnější rozměr 200x90 a ty nové opět dolepit, proto může být vyžadován doplatek za prodloužený rozměr. U menších atypových rozměrů(190x80, 190x85 atd.) výměna není možná.
  • Podmínkou vrácení je použití matracového chrániče. Matrace pak dále čistíme a prodáváme do hotelů, či penzionů, ale samozřejmě musejí být hygienicky čisté.
  • Služba výměny je sice zdarma, ale zákazník platí náklady na přepravu, to platí jak pro vyzvednutí jádra, tak pro zaslání nového jádra. U výměny neplatí doprava zdarma. Ceny jsou účtovány dle platných cen přepravních společností. U jedné matrace to může být v rozmezí 150-400 Kč (dle váhy a rozměru matrace).

Pokud chcete mít jistotu, že vybere tu správnou matraci, vyzkoušejte některou z našich multituhostních matrací, které se umí změnit z měkké po tvrdou a nazpět, předejdete tak nechtěným komplikacím s nutností měnit matraci za jinou.